Gülşen
(Ataşehir)
Yaş
:26
Boy
:1.75 cm
Kilo
:56 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Ataşehir Escort Gülşen


Merhaba ben sizi sevkten çıldırtıcak olan Gülşen.İstanbul Ataşehir bölgesinde ikamet ediyorum.26 yaşında, 1.75 cm boyunda ve 56 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Sadece kendi yerimde görüşüyorum lütfen teklif etmeyin.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumTers ilişki yapmıyorum.Cim/Cif taleblerinizi geri çeviriyorum yapmıyorum.

Ben birine yardım ediyorum. Çalışmaya veya dans derslerine giderken bile terk edilmiş hayvanlar için kaygımı gösterecek zaman bulabilirim. Avukat olmayı planlıyorum ve sözde her şeyi, hayatta adil olmayan durumlara dayanamadığım gibi açıklıyor. Sinemaya bayılıyorum. Benim hobim hareket ediyor. Ukraynalı televizyonda bazı şovlara katıldım.)) Arkadaşlarım bana yetenekli olduğumu söyledi. Bu benim gururum. Her zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum.

Açık yüreğim. Doğayı ve bahçeciliği severim. Bu dünyayı daha iyi hale getirmek için her şeyi yapıyorum.

Bana ve dünyaya aşkını verebilecek bir erkek bulmayı hayal ederim. Ona her konuda destek vereceğim. Karşılıklı amacımız bizi daha da yakınlaştıracak ve biz de sadece birbirimizi değil, çocuklarımızı da mutlu edebileceğiz. Birlikte, rüyalarımızı gerçekleştireceğiz. Bu arada bir gün bir film yönetmeni olmak isterim, ancak öncelikle kendi ailenin mükemmel sevgi dolu bir filmi yapmak istiyorum.

2 kedim var, bu yüzden günüm purr purr'la doludur. :) Onları seviyorum. Sabah kahvaltıyı koşuya götürüp işe veya üniversiteye gidiyorum. Günüm etkinlik dolu ve iş gününden sonra bile Doğu'dan çocuklar için farklı performanslara katılmaya çalışıyorum ya da sadece sevgi, bakım ve saygı duymaya ihtiyacı olan insanlar için çalışıyorum. Akşamları film seyretmeyi, ev yemeği hazırlamayı, dergi ve gazeteleri okumayı severim. Ayrıca uykudan önce müzik dinlemekten hoşlanıyorum.

Tutkum pişirme ve temizleme, özellikle bazı yemekler yaptıktan sonra.) Yeni yemeğim ruh halime bağlı. Benim ulusal mutfağım ve diğer mutfağımın her ikisini de eşit derecede severim. Ben, yeni tarifler bulmakta tutkum, bu yüzden adamım asla aç olmayacak.) Ailem benim hobilerim için teşekkür eder ve onlara bakımı göstermek isterim. Daha iyi ne olabilir?

Ailemle ve 3 yaşındaki kız kardeşimle güçlü bir bağlantım var. Ailemiz açık görüşlü ve dürüst. Birbirimizden bir sırımız yok. Ailem bir avukat olma arzusundan gurur duyuyor.