Demet
(Ataşehir)
 Kendi evi var.
Yaş
:24
Boy
:1.66 cm
Kilo
:53 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Ataşehir Escort Demet


Beyler merhaba, hepinize kucak dolusu sevgiler ismim Demet.İstanbul Ataşehir semtinde oturuyorum.24 yaşında, 1.66 cm boyunda ve 53 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Randevularımı evimde gerçekleştiriyorum.Dairem dışındaki tekliflere kapalıyım.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal ilişki kesinlikle yasak.Cim/Cif kesinlikle yasak.

En önemlisi evcil hayvanları ve sevimli köpek Gera'yı seviyorum)), bu yüzden ormanın içinde, şaşırtıcı gündoğumu ve güzel gün batımıyla merak etmek için onunla yürümeyi seviyorum boş zamanlarım var). Ayrıca çok seyahat etmekten ve kültür ve geleneklerinden haberdar olmak için mümkün olan en çok ülke ve ülkeyi ziyaret etmenin çok ilginç olduğunu düşünüyorum))

Sporu severim, çünkü kendimi iyi durumda tutmaya ve rutinden soyutlamaya yardımcı olur, ayrıca arkadaşlarımla bir araya gelip onlarla biraz zaman geçirmekten hoşlanırım. Kitap okumanın bana yalnızca rüya görmekten değil, aynı zamanda benim için çok yararlı olabilecek ilginç şeylerden çok şey bildiğimi itiraf etmek istiyorum.

Bir aileye sahip olmak ve onunla çok zaman geçirmek, hafta sonlarını birlikte geçirmek, sevinçle vakit geçirmek, hayattaki tüm hoş anları hatırlatacak çok fotoğraf yapmak;) Ayrıca, her sabah geleceğim kocamla uyanmayı ve onun için kahvaltı hazırlamayı hayal ederim)) Bana öpücükten öpücükler, gülümseyerek gülümseyip kalbimi ısıtıp dururum))

Genellikle benim gün sabah egzersiz ile başlar)). Burada böyle bir atasözüme sahibiz: "sağlam bir beden içinde akıllı bir zihin" ve ben buna tamamen katılıyorum.) Tam olarak spor, taze, iyi hissettiriyor ve sabaha karşı geceye kadar büyük bir sorumluluk veriyor). Bazen müzik dinlemek ya da ilginç bir film izlemekten hoşlanırım)

Biraz boş zamanım olduğunda, güzel çiçeklerime bakmak ve anneme ev işleriyle uğraşmaktan hoşlanıyorum. Bu arada, bir pasta tarifi var ve bazen birlikte hazırlıyoruz. Ailenizi mutlu edebildiğinizde ve onların sevinçli yüzlerini görmek için şaşırtıcıdır;)

Dost bir ailem var ve bacanın yakınında bulunan ailem ve ablamla bir araya geldiğimde çok sevdiğimi, şaka yaptığımızı, birbirinize ilginç şeyler anlattığımızı ve birlikte vakit geçirmenin tadını çıkardığımızı çok seviyorum;)