Beril
(Mecidiyeköy)
Yaş
:26
Boy
:1.62 cm
Kilo
:48 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Mecidiyeköy Escort Beril


Merhabalar herkese adım Beril.İstanbul Mecidiyeköy semtinde yaşamımı sürdürüyorum.26 yaşında, 1.62 cm boyunda ve 48 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Güvenlik acısından evim dışında görüşmüyorum.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal kesinlikle yapmıyorum.Cim/Cif yapmıyorum.

Boş zamanım olduğunda aktif olarak harcamak isterim: Açık havada, bisiklette, kampda vakit geçirmekten hoşlanırım. Yemek pişirmeyi ve evimi düzenli tutmayı seviyorum :) Ama takıntılı bir kahya değilim :) Genellikle manyetik vakumlama yerine ailem ve oğlumla daha fazla vakit geçirmeyi tercih ederim. Fakat hiç kuşkusuz öncelikli konularla ilgili bir şey var :) Boş vakitlerini pasif bir şekilde de harcamaktan hoşlanıyorum: Müzik dinlemek, dans etmek, yetenek gösterileri izlemekten hoşlanıyorum. Yemek yapmayı severim. Her insanın çok sıkıldığı zamanlar vardır. En basit şey ilginç bir şeyler bulmaktır. Yeni şeyler öğrenmeyi severim. Yeni şeyler denemekten, yeni insanlarla tanışmaktan hoşlanırım. Hayatta karşılaştığım her şey konusunda çok olumlu bir bakış açısı var.

Neşeli, hoş ve nazik, hafif bir karaktere sahibim. Esnek ve hoşgörülü biriyim. Yeni insanlar tanımaya ve yeni fikirler öğrenmeye açıkım.

Ben bir aileyim. Ben aileye odaklıyım. Ve bazı nedenlerden dolayı, bildiğim birçok insanın aksine, kariyer odaklı olmamıştım. Kişisel gelişimimi sağlamak ve hayatımı sağlamak için yeterli paraya sahip olmak için çalışıyorum ve oğluma ve geleceğine bakıyorum. Eski moda değerlere sahip biriyle tanışmak istiyorum - avını eve getiren "avcı" ve ben "masaya koyma işi" :) Takım çalışmasıyla ilgili, değil mi? )

Çalışmalarım saat 9'da başlar ve saat 17 de biter. Eve döndükten sonra, akşam yemeğini pişiririm ve oğlumla akşam yemeğinden keyif alıp, okul tartışırken ve ev ödevi yaparken ailem var. Benim olağan günüm sıradan bir şey değil, ama hiç sıkıcı değil, en azından elimden gelenin en iyisini yapıyorum :)

Bütün ev işleri yapabilirim, fakat temizlik konusunda takıntılı değilim. Bu, rahat bir düzenli eve, temiz bir mutfağa, düzgün kıyafetlere ve iyi bir havaya sahip olmak için yeterlidir :) Ben asla kocamın vakumunu her gün vakit geçirmezdim, kendim de yapmazdım. Bundan çok daha iyi takıntılar var;)

Ailem altı üyeden oluşur: o benim babam, annem, kardeşim, oğlum ve ben, elbette :) Sumy benim yerim ve ben bütün hayatım boyunca burada yaşıyorum. Annem ailem arasında en yakın kişidir. Ama herkese güvenebilirim ve hep bana destek ve yardım için burada olacağını bilirim. Ailem oğlumla çalışırken ya da iş gezisi için bana çok yardımcı. Onları birkaç gün hatta bir hafta boyunca bile yaşamak için alabilirler. Bu yüzden, onların yanında büyük bir yardım var. Onlara her zaman güvenebileceğimi bilmek çok güzel. Dmitry adında bir oğlum var. Yüzmekten ve bisikletle uğraşmaktan hoşlanıyor. O, biyoloji ve tarihle çok ilgilenen, iyi bir öğrencidir.