Harika
(Beylikdüzü)
Yaş
:28
Boy
:1.65 cm
Kilo
:55 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Beylikdüzü Escort Harika


Ateşli beylere selamlar adım Harika.İstanbul Beylikdüzü semtinde görüşme yapmaktayım.28 yaşında, 1.65 cm boyunda ve 55 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Bu şehirde ne olacağı belli olmadığı için sadece dairemde görüşüyorum.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal ilişki teklif etmeyin asla yapmıyorum.Cim/Cif malesef yapmıyorum.

Ben dansa severim. Ve ben de oldukça iyiyim. Ayrıca spor salonunu seviyorum. Bazen çiziyorum / Ve yeni tarifler denemeyi severim, yeni bir şeyler pişirmeyi denemek her zaman harika.

Bir kişi olarak kendimi kendine güvenen ve güçlü bir kişilik olarak görüyorum. Sonuna kadar gideceğim ve asla vazgeçmiyorum. LOL. Yine de öne çıkmayı severim, herkes gibi olmaktan hoşlanmama. İnsanlarla ilgilenmeyi, onları elimden geldiğince mutlu etmeyi severim. İnsanları motive etmekten hoşlanıyorum.

Ana hedef bu dünyayı daha iyi yapmaktır. :) Biliyorum ki sesler hiç orijinal değil. :) Kendimizi daha iyi hale getirerek bu dünyayı daha iyi yapabiliriz. Ayrıca en az 3 yabancı dil öğrenmek istiyorum. Diller hayatta yeni yollar açıyor. Ve benim için en önemli şey, benim yarımımı, aşkımı ve sevgim dolu geleceğimi bulmaktır.

Sabahın 8'inde uyanıyorum, sonra sabah egzersizleri yapıyorum, sonra ev ödevimi yapıyorum. Biraz daha boş zamanım olduğunda manikür ressamı olarak çalışıyorum. Öğleden sonra derslerim ve üniversitem var ve sonra eve dönüyorum, akşam yemeğimi, ardından spor salonu ve herkese tatlı rüyalar yaşıyorum. ;)

Her şeyi yaparım, ev eşyalarını seviyorum, benim için bir meditasyon gibi - zemini karınca bir şey düşünerek, bulaşık yıkayıp aşkla ilgili rüya gibi temizliyorum, bakkalda alışveriş yapıyor ve gelecek için plan yapıyorum :)

Ailem sevgili annem, küçük kızkardeşim ve adım adım babamdan oluşuyor. Babam uzun zaman önce öldü. Ailemi seviyorum ve benim için çok önemli. Bence adım babam benim için gerçek bir baba oldu. Yaşamımız boyunca o ve annem hayatımızı iyi ve zengin yapmaya çalışıyorlar. Onlar çok gayretli ebeveynlerdir.