Belgin
(Kadıköy)
Yaş
:23
Boy
:1.77 cm
Kilo
:57 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Kadıköy Escort Belgin


Beyler merhaba, hepinize kucak dolusu sevgiler ismim Belgin.İstanbul Kadıköy semtinde oturuyorum.23 yaşında, 1.77 cm boyunda ve 57 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Dairem dışındaki tekliflere kapalıyım.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal asla yapmıyorum.Cim/Cif kesinlikle yasak.

Çocuğumla geçirdiğim boş zamanımın çoğunu, ancak başka bir menfaate sahip olmadığım anlamına gelmiyor. Ben psikolojiye bayılıyorum, ne zaman özgür bir dakikam var, ne zaman yeni bir şeyler okumak isterim, bu kitap ya da basit bir makale olabilir - bana insanlar hakkında daha fazla bilgi verebilir bir şey ... Parkta dolaşmaya ya da çevrede dolaşmaya bayılırım şehir ... ilkbahar ya da yaz olduğunda koşu ya da bisiklet sürmeyi severim.

Cömert, neşeli, yardımsever, sadık, samimi, samimi, nazik, akıllı ... ne diyeceğim, kendimi çok iyi bir insan ve çok güzel bir bayan olarak görüyorum)) Kamusal alanda yeterince ayrıldım ancak yanardağ var tutku içinde içim))) Kendiniz iyi kontrol etseniz de)))

AİLE, yani tam aile - MOM, Baba ve ÇOCUK. Yalnız olmaktan bıktım !!!!!!! Yani ciddi bir ilişki ile ilgileniyorsan, hoş karşılanırsın) Ama bir gün gerçeğe dönüşebilecek rüyalar hakkında konuşmak - Ben hep hayvan barınağı hayal ediyordum.

Her gün erkenden kalkıp (haftasonları da) ... duş almak, çocuklarım için kahvaltı hazırlamak ve işe gitmek. Çocuğumla ilgilenen başka bir ailede geçirdiğim bütün gün. Çocuksuz yaşayamayacağımı mı düşünüyorsun? Kesinlikle haklısın !!!)))) Bu dünyadaki en samimi yaratıklar, bu nedenle şirketlerinden gerçekten keyif alıyorum. İş bittikten sonra genellikle eve gidiyorum, akşam yemeği için bir şeyler pişirip biraz dinlenelim. Zaman zaman bir fincan kahve içmek için arkadaşlarımla buluşabilir veya biraz yürüyebilirim.

Bence her konuda iyiyim !!!!!!!! Hayır, eminim ki her şeyde iyiyim !!!!!!!!!))))))

Boşandım ve kızım Anastasia ve oğlum Miroslav'la yaşıyor)) Aileler ayrı ayrı yaşıyor, aynı şehirde, böylesine bir fırsatım olduğunda her görüşmem için onları ziyaret ediyorum. Ben yetişkin bir "kız" olsam da, annem en iyi arkadaşım. Her zaman beni destekler ve ona ihtiyacım olursa bana yardım eder.