Ecesu
(Beylikdüzü)
 Kendi evi var.
Yaş
:28
Boy
:1.72 cm
Kilo
:52 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Beylikdüzü Escort Ecesu


Selamlar, öncelikle adım Ecesu.İstanbul Beylikdüzü semtinde görüşme yapmaktayım.28 yaşında, 1.72 cm boyunda ve 52 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Beylerle görüşmelerimi kendi konforlu ve özel dairemde gerçekleştirmekteyim.Kriterlerim gereği kendi yerimden başka yerde hizmet vermiyorum.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal tekliflerine açığım.Cim/Cif sevmiyorum ve yapmıyorum.


Ekstra ücret karşılığı anal yapıyorum.

Ben çok aktif, pozitif, açık görüşlü bir kadınım. Her zaman aktif olmaktan hoşlanırım) Spora bayılıyorum ve spor salonuna gidiyorum. Sağlıklı, iyi durumda olmak güzel. Yogayı da severim ... Sakinleşiyor, bana olumlu hissetme fırsatı veriyor. Bunun yanında bisiklet sürüyorum, yürümek yürüyüş yapıyorum ve yüzmeyi severim. İlham kaynağı olursa, bazen şiir yazabilirim. Okumak, pişirmek, saç stilleri yapmaktan hoşlanırım)

Ben komik, aktif ve açık biriyim. Aşkımı, sıcaklığını ve gülüşümü etrafındaki insanlarla paylaşmaya hazırım. Ben, sizi asla yalnız bırakmayacak, sizi destekleyecek ve akşamları evde bekleyecek merhametli ve sevecen bir bayanım. İhale edeceğim bir ruha ve güçlü ruhuma sahibim.

Benim bir çok hedefim var, fakat en önemlisi bir kadın, bir aile, bir barış ve sıcaklık ortamı yaratmak için mutlu olmak. Yalnızca onunla yeni bir şeyler açmak için adamımla birlikte yaşamanın tadını çıkarmak istiyorum. Elbette iyi bir işim olmak istiyorum. İyi geliştirilmiş ve ilginç bir insan olmak istiyorum) Her zaman olağandışı olmak, yeni ve benim adamım için ihale olmak istiyorum.

Sabahın 6'sında uyanıyorum. Sabah cimnastik yapıyorum, duş alıp kahvaltı yapıyorum. Genellikle sandviçle kahve içiyorum. Bütün gün boyunca çalışıyorum ve akşamları da çalışabilirim. Başka bir işim var, profesyonel gözlük ve saç modelleri yapıyorum. Bu yüzden bazen akşamları meşgul olabilirim. Haftada iki kez yoga yapıyorum ve spor salonuna gidiyorum.

Bir kadın ve bir anne olarak, yakınımıza bakmaktan, evimi sıcak ve huzurlu bir yer haline getirmekten hoşlanırım. Farklı kek, börek ve kurabiye pişirmeyi severim. Evim her zaman temiz, masa doludur ve kalbim her zaman hassasiyet ve mutlulukla doludur.

Kızımla yaşıyorum, o benim ailem, yakın arkadaşım. Benden 6 yaş küçük bir kardeşim var. Öbür kentte yaşıyor, bu yüzden birbirimizi sık sık görmüyoruz. Ailem de benden uzak yaşıyor. Ancak bunları olabildiğince sık görmeye çalışıyorum. Köyde yaşayan bir büyükanne var ve onu ziyaret edip oraya yardım ediyorum.